top of page
repair-color-pro-felsefemiz-964863.jpg

Felsefemiz

Felsefemiz: Güzel ve sağlıklı saçlar iyi bir saç boyasının ve birinci sınıf bir bakım serisinin kullanımından çok daha fazlasıdır.

Repair Color

Güzel ve sağlıklı saçlar iyi bir saç boyasının ve birinci sınıf bir bakım serisinin kullanımından çok daha fazlasıdır. REPAIR COLOR kalıcı saç boyası içinde bulan pigment bileşenleriyle saçlarınızda renk patlamaları yaratırken aynı zamanda içerdiği argan yağı ve hidrolize keratinle saçınızda tüm işlemler sonucu ortaya çıkan yıpranmaları da onarır. REPAIR COLOR ile saçlarınız hem olağanüstü parlar hem de çok güçlenir.

REPAIR COLOR serisi tüm ürünlerimiz yenilikçiliğin, mutlak doğruluğun ve yüksek kaliteli seçilmiş bileşenlerin kullanılmasıyla kusursuz bir hal almış ve yüksek Alman saç kozmetiği know-how ve formülleri kullanılarak üretilmiştir.

REPAİR COLOR mümkün olan en yüksek kalitenin ancak müşterilerimize yakın olarak garanti edilebileceğini düşünüyoruz. İş ortaklarımız olan profesyonellerle iç içe mükemmeli yakalamak rahatlıkla yetenekleri göstermelerine zemin hazırlamak en büyük felsefemiz.

bottom of page